Vincent Sondermeijer
16 juni 2015
Antonio Fuoco maakt bij de tests in Oostenrijk zijn debuut bij Ferrari. De negentienjarige Italiaan neemt volgende week dinsdag op de eerste van in totaal twee testdagen voor het eerst plaats achter het stuur van de SF15-T.
Fuoco maakt deel uit van het talentenprogramma van de Scuderia. Daarin belandde hij nadat hij in 2013 in zijn eerste jaar in de auto’s kampioen was geworden in de Formule Renault 2.0 Alps-klasse. Vorig jaar reed Fuoco samen met Max Verstappen in het EK Formule 3, waar hij twee races won.
Dit seizoen doet de Italiaanse belofte mee aan het GP3-kampioenschap. Na twee races bekleedt hij de zevende plaats in het kampioenschap, met een vierde plek als beste raceresultaat.
Esteban Gutiérrez, die ook bij de test in Barcelona al voor Ferrari reed, zal op de Red Bull Ring de tweede testdag voor zijn rekening nemen.
Gerelateerd nieuws
Leclerc deelt ambitie met Verstappen: ‘Wil Formule 1 en Le Mans combineren’
13 december 2025 19:00 - Nieuws
Schumacher adviseert Ferrari Hamilton te laten gaan: ‘Anders zijn ze gedoemd te mislukken’
12 december 2025 18:30 - Nieuws
Hamilton maakt einde aan pensioengeruchten: ‘Ik heb nog steeds een droom’
11 december 2025 17:00 - Nieuws
Eerste Ferrari-seizoen een vlek op blazoen Lewis Hamilton: ‘Maar stoppen is geen optie’
11 december 2025 08:00 - Nieuws