

Eelco den Boer
19 september 2013
Jenson Button denkt dat het circuit in Singapore zijn McLaren wel ligt. Maar met het huidige vormpeil van het team is zelfs dan volgens hem een ‘redelijk weekend’ het hoogst haalbare.
“Een goed weekend zit er op het moment niet in”, stelt Button. “Maar ik denk dat we hier behoorlijk kunnen presteren. In Hongarije hadden we ook een goed pakket met veel downforce. Alleen hadden we daar niet genoeg neerwaartse druk aan de voorzijde, zodat we er niet optimaal gebruik van konden maken. Nu moet dat wel kunnen lukken.”
Al dient zich in Singapore weer een ander probleem aan. McLaren heeft het hele seizoen al moeite om de auto laag genoeg bij de grond te krijgen om de aerodynamica efficiënt te benutten.
“Dat is een van onze zwakke punten”, erkent Button. “In Singapore is het erg hobbelig, dus moeten we dat goed in de gaten houden. Het is wel verbeterd ten opzichte van eerder in het seizoen. Dus als we ervoor kunnen zorgen dat we het aeropakket kunnen aanwenden, ben ik optimisch dat het een redelijk weekend kan worden.”
Gerelateerd nieuws

Norris bagatelliseert McLaren-dominantie: ‘Verstappen was het snelst op Jeddah’
21 april 2025 18:30 - GP Saoedi-Arabië

Buitenlandse media zien ‘ijsjongen’ Piastri ontpoppen tot voornaamste titelkandidaat
21 april 2025 10:04 - GP Saoedi-Arabië
Podcast

‘Oscar Piastri racet net zo klinisch als Verstappen’ | Paddockpraat Update
21 april 2025 00:00 - GP Saoedi-Arabië

Piastri onderstreept vorm met winst in Jeddah: ‘Was er zeker van dat mijn auto de bocht zou halen’
20 april 2025 23:06 - GP Saoedi-Arabië