

Mischa Bijenhof
15 maart 2014
Een stuntje had er misschien wel ingezeten, maar Max Chilton en Jules Bianchi konden niet profiteren van de wisselende weersomstandigheden. Het duo start als zeventiende en achttiende.
In het geval van Bianchi valt een softwareprobleem als excuus aan te voeren. “Ik moest tijdens mijn vliegende ronde een paar dingen veranderen op mijn stuur en dat hielp natuurlijk niet echt mee”, vertelt de Fransman. “Het was hetzelfde probleem als vanmorgen in de vrije training. Maar ik denk dat er morgen zeker mogelijkheden zijn.”
Max Chilton is allang blij dat hij zijn teamgenoot een keertje verslagen heeft. “Ik ben heel blij met mijn rondje, al heb ik ergens nog wel een klein foutje gemaakt. Als ik nog een ronde had kunnen rijden dan had ik misschien Q2 gehaald, maar toen begon het te regenen. Ik kijk enorm uit naar de race van morgen!”
Gerelateerd nieuws

Piastri over strijd met Norris: ‘Zullen voordeel pakken als kans zich voordoet’
15 maart 2025 08:16 - GP Australië

Lando Norris pakt pole in Australië: ‘Perfecte manier om jaar te beginnen’
15 maart 2025 07:19 - GP Australië


FOTOSERIE GP Australie: Weet Fred Vasseur dat hij hier poseert voor een inspirerend kiekje?
13 maart 2025 13:30 - GP Australië