
Pirelli maakt bandenselectie van GP Hongarije bekend
Sutton Images

Pirelli heeft de bandenselecties voor de Grote Prijs van Hongarije op de Hungaroring bekendgemaakt. Opnieuw is de zachtste compound, de supersoft, het populairst.
De teams krijgen te maken met een groep van compounds voor de Grand Prix van Hongarije. De keus bestaat ditmaal uit de setjes medium, soft en supersoft. De laatstgenoemde en tevens snelste band is veruit het meest gekozen door de rijders.
Het team van Ferrari, met Sebastian Vettel en Kimi Räikkönen in de gelederen, is het meest optimistisch over de supersofts; maar liefst negen setjes gaan mee naar Hongarije per coureur. Verder denken de Force India-coureurs en Esteban Gutiérrez het meest te hebben aan de hardste compound door één setje extra mee te nemen dan de rest van het veld en kiest Max Verstappen voor een middenweg: één setje mediums, vijf setjes softs en zeven setjes supersofts.
Het volledige overzicht van de bandenselectie voor Hongarije:

Gerelateerd nieuws

Hamilton zit in zak en as na GP Saoedi-Arabië: ‘Ik vocht tegen de auto in elke bocht’
21 april 2025 11:02 - GP Saoedi-Arabië

Leclerc dolgelukkig met derde plek: ‘Verwachtte niet om hier te finishen’
20 april 2025 20:51 - GP Saoedi-Arabië

Hamilton zegt ‘hersentransplantatie’ nodig te hebben om SF-25 echt te begrijpen
20 april 2025 18:15 - GP Saoedi-Arabië

Vettel neemt het op voor Hamilton: ‘Heeft tijd nodig om zich aan te passen’
18 april 2025 10:00 - Nieuws