Rosberg: ‘Ik had geen tijd om te reageren’
Formule1

Bouke van den Berg
4 november 2012
Nico Rosberg stapte ongeschonden uit nadat hij op volle snelheid in de achterkant van Narain Karthikeyan reed. De Mercedes-coureur rekende er niet op dat de Indiër zou remmen.
Vlak na het ongeluk was Rosberg al niet nijdig op de HRT-coureur. “Hij zei dat hij niet meer kon sturen en daarom op de rem ging staan”, vertelde de Mercedes-coureur na afloop. “Daar rekende ik natuurlijk niet op. Normaliter ga je op dat punt vol gas.”
Een megaklapper was het gevolg. Rosberg werd gelanceerd, vloog net niet over de kop en kwam hard tot stilstand in de zachte muur. “Ik zag dit ongeluk niet aankomen en had echt geen tijd om te reageren”, aldus Rosberg over het plotselinge afremmen van Karthikeyan.
De crash tussen de Mercedes-coureur en Karthikeyan leidde tot een neutralisatie en was in feite het startschot van een knotsgekke Grand Prix van Abu Dhabi.
Gerelateerd nieuws

Verstappen relativeert Red Bull-exit: ‘Iedereen heeft het erover, behalve ik’
17 april 2025 17:30 - GP Saoedi-Arabië

Mercedes heeft een ‘essentiële’ aanwijzing gevonden voor DRS-probleem Russell in Bahrein
17 april 2025 17:00 - GP Bahrein

Russell sluit titelstrijd uit, ondanks meerdere podiums: ‘McLaren te dominant’
17 april 2025 13:30 - Nieuws
