Schadevergoeding voor Jos Verstappen


Eelco den Boer
6 juni 2013
De rechtbank van Roermond heeft Jos Verstappen een schadevergoeding toegekend wegens onterechte vervolging. De oud-coureur werd beschuldigd van het opzettelijk inrijden op zijn ex-vriendin.
Verstappen moest begin 2012 twee weken in de gevangenis doorbrengen. De aanklacht van poging tot doodslag werd echter al snel afgezwakt. Uiteindelijk kreeg hij een boete van 132 euro voor het vernielen van twee telefoons, sieraden en een handtas van de vrouw.
Met de toekenning van de schadevergoeding voor de onterechte vervolging is de zaak definitief afgewikkeld. “Met deze uitspraak is de zaak afgesloten en ga ik mij richten op de positieve toekomst”, laat Verstappen weten op zijn website. “Ik wil mijn advocaten Geert-Jan Knoops en Marcel Heuvelmans bedanken voor hun juridische bijstand.”
Gerelateerd nieuws


FOTOSERIE: 11 jaar geleden maakte Max Verstappen zijn eerste F1-meters in Japan
02 april 2025 15:54 - Nieuws

Russell heeft ‘genoeg gezegd’ over akkefietje met Verstappen: ‘Focus me op mijn eigen doelen’
18 februari 2025 16:57 - Nieuws

Hamilton spreekt Verstappen tegen: ‘Vooraan rijden is ontzettend saai’
05 september 2024 14:00 - Nieuws