Van der Garde rijdt niet in Australië
Peter van Egmond

Linda Vermeeren
14 maart 2015
Giedo van der Garde had goede hoop in Australië voor Sauber te kunnen racen. Hij probeerde dat via de rechter af te dwingen. Op zaterdagochtend heeft hij echter zijn juridische strijd gestaakt, wat betekent dat Giedo van der Garde niet in actie komt in Melbourne.
Door middel van een statement op zijn facebookpagina laat de Nederlander weten gehandeld te hebben uit respect voor de sport.
“Met respect voor de motorsport en de Formule 1 in het bijzonder, heb ik mijn wettelijke rechten opgegeven om deze week in actie te komen tijdens de Grand Prix in Melbourne. Als een gepassioneerd coureur was dit erg moeilijk voor mij”, schrijft de 29-jarige.
“Ik wil de belangen respecteren van de FIA, Sauber en zijn coureurs Felipe Nasr en Marcus Ericsson. Mijn management gaat verder met de besprekingen met Sauber om een oplossing te vinden die voor beide partijen aanvaardbaar is. Ik heb er vertrouwen in dat er een oplossing wordt gevonden. Als het zover is, dan laat ik dat weten.”
Gerelateerd nieuws

Van Der Garde beschuldigt Red Bull van pestgedrag: ‘Lawson wordt verpletterd’
27 maart 2025 12:00 - Nieuws

Sauber wil voortborduren op sterke finish in Melbourne: ‘Momentum vasthouden’
18 maart 2025 13:30 - Nieuws

Bortoleto gaat in op ‘B-coureur’-opmerking Marko: ‘Daar krijgt hij spijt van’
13 maart 2025 18:30 - Nieuws

Sauber-deal rond: Jonathan Wheatley maakt teambaasdebuut tijdens GP Japan
12 maart 2025 12:00 - Nieuws