
Mark Webber heeft zijn zevende startpositie omgezet in een zevende plaats. Waar teamgenoot Sebastian Vettel zonder al te veel moeite naar de overwinning reed, had de Australiër het lastig met zijn banden.
“Ik begon wel aardig”, vertelt Webber. “De tweede stint ging het allemaal wat minder. Ik reed agressief in de out-lap om een aantal mensen voor te blijven. Dat vonden mijn banden blijkbaar niet zo prettig. In het midden van de race dacht ik nog dat ik het podium ging halen, maar de banden waren zo slecht geworden dat ik ver terugviel. Als je te hard met anderen vecht gaan deze banden er gewoon helemaal aan.”
Webber genoot van het gevecht met Lewis Hamilton op het eind van de race. “We hadden beiden geen banden meer over, maar we probeerden er nog het beste van te maken. Volgens mij was het een heel mooi gevecht.”
Gerelateerd nieuws

Marko blijft zijn geld inzetten op Verstappen: ‘Heb al vijfhonderd euro gewonnen van Jos’
15 maart 2025 14:00 - GP Australië

Horner over ‘zeer bemoedigend’ resultaat Verstappen: ‘Deed het briljant’
15 maart 2025 13:00 - GP Australië

Verstappen zag derde startplek totaal niet aankomen: ‘Verrassend dat ik hier zit’
15 maart 2025 07:51 - GP Australië
